Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Щоб краще орієнтуватись у числовому виразі будь-якого виду, учню слід вивчити назву кожного елементу. Місце числа визначає його роль, а не його величина. Тобто зменшуваним називається перше число у прикладі з дією віднімання. Це число може бути й сотнею, й тисячею – не важливо. Важливо, що воно є першим, тобто саме від нього віднімають інші. У ході виконання цього завдання дитина вивчтить назви всіх елементів вже відомих їй прикладів. На екрані перед дитиною міститься математичний вираз. Він є вже завершеним, відповідь знайдена. У формулюванні завдання вказано один із елементів прикладу. А під виразом є кілька варіантів того, як називається це число у конкретному випадку цього виразу. Дитина аналізує приклад, шукає вказане число і обирає, яку функцію воно відіграє у цьому виразі. Наприклад, будь-яке число, яке є першим у прикладі з відніманням – це зменшуване, тоді як всі інші після нього, але перед знаком рівності є відʼємниками. Всі складові частини додавання, окрім суми (котра знаходиться після знаку рівності), називаються доданками. Коли учень обирає ту назву, яка на його думку підходить для вказаного числа, то проходить на новий етап завдання, де треба виконати дії аналогічного характеру,  але приклад, число і його роль будуть вже іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.4
Як називається число у виразі?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися