Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Є різні методики, які мають на меті допомогти дитині краще навчитись орієнтуватись у числах. Ця вправа є однією з таких, при чому вона має виражену ігрову форму. На екрані перед учнем досить цікава ілюстрація. Зображено персонажа, який біжить вздовж цілої низки паперових літачків, котрі так полюбляють пускати дітлахи. Літаки планерують на малюнку на різній висоті, що не тільки додає певного реалізму, а й змушує дитину докласти більших зусиль до аналізу зображення. У завданні, яке сформульовано над літачками, міститься назва певного числа. Кожен літачок підписано своїм числом, але завдання складніше, адже протрібно не просто знайти його серед інших. Дитина має виділити той літак, який знаходиться перед або після того, який було вказано у завданні – в залежності від завдання, яке подається до кожного етапу. Коли дитина це робить, то проходить на новий рівень, де треба буде виконати приблизно таке саме завдання, тільки літачки вже будуть підписані іншими цифрами, а також зміниться їхнє положення відносно одне одного. Важливо, що  це завдання допомагає не тільки розвинути вміння орієнтуватись серед чисел, а й впізнавати, де менше, а де більше число від заданого.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.2
Яке число перед або після
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися