Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дійсно оволодіти дією віднімання можна лише у тому випадку, коли дитина дійсно зрозуміє цей процес. А для цього мало навчитись виконувати безпосередньо віднімання одного числа від іншого – треба ще й дати учню розуміння того, як числа у прикладі з відніманням взаємодіють між собою. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься зображення типового прикладу з віднімання, але особливість його в тому, що різниця, тобто результат дії, вже відомий. Невідомими залишаються зменшуване, себто початкове число, та відʼємник, тобто те число, яким віднімають. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб з-помі кількох варіантів чисел, які знаходяться під прикладом, вибрати ті, які підходять для даної різниці. Зробити це можна кількома способами. Наприклад, додаючи до різниці деякі з менших чисел. Якщо при цьому вийде одна з більших – цю пару й треба обирати. Або відняти від кожного більшого числа серед варіантів кожне менше. Та пара, яка дає в результаті різницю, і є правильною. Коли учень переміщує на свої місця означені цифри, то проходить на новий етап. На наступному рівні також треба буде виконати аналогічні дії, але цифри будуть вже іншими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.2
Які два числа в різниці утворюють дане
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися