Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знак рівності зазвичай використовується після певної математичної дії. Дитина звикла сприймати його як певну відправну точку, після якої залишається тільки пуста клітинка, де треба вписати результат додавання чи віднімання. Але насправді цей математичний знак використовується значно ширше, наприклад, для встановлення рівності між цілими математичними виразами. У ході виконання цього завдання дитина навчиться саме такому підходу. На екрані перед учнем міститься зображення двох прикладів з дією додавання. В обох випадках йде мова про досить великі двоцифрові числа в межах першої сотні. Але один з прикладів є неповним – у ньому бракує одного з доданків. Знак рівності означає, що сума обох прикладів рівна, хоча їхні складові елементи зовсім різні. Як в такому випадку знайти той доданок, якого бракує? Треба виконати дію додавання для прикладу, де відомі всі елементи. А потім від цієї суми відняти єдиний відомий доданок з другого прикладу. Таким чином у ході виконання цієї вправи дитина буде як додавати, так і віднімати. Коли учень вписує у пусту клітинку доданок, який вважає правильним, то проходить на новий етап, де вже буде нова пара прикладів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.11
Якого числа не вистачає?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися