Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Формат задачок використовується не тільки для тренування вміння віднімати або додавати, хоча ці дії так чи інакше дитина буде використовувати, виконуючи дану вправу. Задачки бувають і присвячені темі виміру часу. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи будуть умови таких задач – по одній на рівень. В умовах буде описано ситуацію, для уточнення якої необхідно буде виконати обчислення з часом. Наприклад, відомо, о котрій годині песик пішов гуляти, відомо, о котрій він повернувся. Залишається тільки дізнатись, як довго він гуляв. Для цього від години повернення треба відняти годину, яка була вказана як час, коли він пішов. Результат цієї дії учень вписує у порожню клітинку, яка знаходиться під умовами задачки. Після цього починається наступний етап, де задачка буде іншою. Там теж буде сюжет про час, тривалість дій тощо, але в іншому ключі, і, можливо, дитині треба буде виконати іншу дію, щоб знайти відповідь на питання. Кожна задачка супроводжується малюнком, який ілюструє її сюжет, зображаючи те, про що йдеться у питанні. Завдяки цьому вирішувати задачку стає особливо цікаво, адже дитина хоче побачити ілюстрацію до нового рівня, дізнатись, що для неї ще підготували.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.11
Задачі на час
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися