Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Задача – текстовий спосіб подання математичного завдання. У задачці міститься певний простий сюжет, точніше, описується ситуація, для вирішення якої дитині знадобляться математичні навички. У ході виконання цього завдання учень буде вирішувати задачки, де є дія додавання чисел в межах першої сотні. На екрані перед учнем міститься текст задачки, який супроводжується ілюстрацією, котра сюжетно повʼязана із завданням. У задачі вказано початкову кількість обʼєктів, а також число приєднаних до неї предметів тим чи іншим способом. Наприклад, може йти мова про те, як дівчинка принесла додому певну кількість ромашок і маків. Завдання в такому випадку полягає в тому, що дитина має обчислити, скільки всього квітів принесла дівчинка. Під малюнком є кілька цифрових прикладів. Учень має серед них обрати такий, котрий передає числовий зміст задачі, тобто його доданки мають співпадати з цифрами, вказаними в умовах історії. Коли учень це зробить, то пройде на наступний рівень вправи, де буде інша умова, нові приклади і, звісно, інша ілюстрація до описаної маленької історії. Важливо, що кожен приклад-варіант є закінченим, тобто у ньому вказується відповідь. Це значить, що дитині слід не тільки вибрати варіант за доданками, а й перевірити правильність дії додавання у цьому варіанті.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.10
Задачі на додавання до 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися