Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математика – це прикладна наука, яка, принаймні коли йде мова про її основи, використовується у повсякденному житті. Яскраво ілюструє користь від неї формат задачі. Математичне завдання такого типу вимальовує перед дитиною певну ситуацію, для вирішення якої необхідні математичні навички. У ході виконання цього завдання дитина буде виконувати задачі на додавання. На екрані перед учнем міститься текстове формулювання такої задачі, яке містить цифри. Учень уважно читає «сюжет» задачки. Під ним є кілька математичних прикладів у звичайному цифровому форматі подання інформації. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб обрати той приклад, який правильно передає зміст задачі. Наприклад, якщо в умовах задачки вказана цифра предметів, а також, що інших обʼєктів, скажімо, на пʼять більше, то у прикладі ці числа грають роль доданків. Важливо, що у цифрових прикладах відразу подається сума, тобто результат дії додавання. Отже учню слід звертати увагу не тільки на те, щоб додатки відповідали умовам задачки, а й на те, щоб їхня сума була вказано правильно. Коли учень робить свій вибір, то проходить на новий етап завдання, де треба виконати аналогічні дії, але задачка буде ве іншою, з новим «сюжетом» та новими числами. Задачі супроводжуються якісними ілюстраціями.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.11
Задачі на додавання одноцифрового числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися