Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа є найбільш складним, а відтак й найцікавішим тренажером для покращення навичок додавання двоцифрових чисел в межах першої сотні. Завдання має формат задачі, де описана ситуація, для правильного розуміння і вирішення якої необхідні знання з математики. Але при цьому сюжет задачки представлений таким чином, що на кожному з її етапів на дитину чекатиме не два, а три доданки. Таким чином це завдання обʼєднує тренування вирішення задач і тренування виконання додавання з трьома елементами. На екрані міститься формулювання задачки, де описано ситуацію, в якій до одного числа спочатку додається друге, а потім і третє. Задача супроводжується ілюстрацією, яка повʼязана з умовами. Наприклад, якщо у тексті йдеться про фрукти різних сортів, то вони й будуть зображені на екрані. Під задачкою містить пуста клітинка, де треба вказати відповідь на питання, яке сформульовано в кінці тексту. Це означає, що учень має сам зрозуміти, як виглядає приклад до задачки та додати всі числа, які там згадуються без підказки у вигляді компактного математичного виразу. Коли учень вводить відповідь, яку вважає правильною, у цю клітинку, то проходить на новий етап, де буде інша задачка з новими супроводжуючими ілюстраціями до неї.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.16
Задачі на додавання трьох чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися