Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Більш вільно з цифрами учень почне себе почувати тільки тоді, коли зможе працювати з ними у повсякденному житті. Тому прекрасним тренажером для покращення навичок додавання трицифрових чисел є математичні задачки. Вони описують певну ситуацію, яка повʼязана з математичними знаннями і навичками додавання. Наприклад, повідомляється, що на одній галявині знаходиться одна кількість тваринок, а на другій – інша. Треба дізнатись, скільки всього тваринок вийшло попастись. Числа трицифрові, тобто мова вже йде про сотні. Під формулюванням задачки є ілюстрація. На ній достатньо образно, детально та яскраво зображено те, про що йдеться у сюжеті. Під малюнком міститься схема математичного виразу додавання: є знак плюсу, є знак рівності, але на місцях, де є цифри, просто пусті клітинки. Учень має перекласти задачку на мову чисел, ввівши до пустих клітин числа, які слугують доданками. Після цього залишається тільки знайти суму цих чисел, ввести її у останню клітинку і перейти після цього на новий рівень, де задачка буде іншою, хоча теж з трицифровими числами. Ілюстрація до задачки, звісно, теж змінюється, що гарантує збереження інтересу дитини до виконання вправи завдяки приємному візуальному оформленню завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.4
Задачі на додавання трицифрових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися