Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як учень вивчить таблицю множення та навчиться досить впевнено виконувати цю дію з одноцифровими числами та цифрою «10», необхідно закріпити отримані навички шляхом їхнього удосконалення через практику. У контексті цього чи не найкращим інструментом є задачки. Вони описують сюжети, життєві ситуації та умови, де множення представлено дійсно необхідним вмінням, котре потрібне в повсякденному житті. На кожному етапі цього завдання дитина буде виконувати дію множення, стикаючись з різними задачками. На екрані перед учнем містяться умови до неї. По сюжету відома кількість одних обʼєктів, а також те, що інших більше – у певне число разів. Це означає, що дані числа грають роль множників. Умови задачки супроводжуються ілюстраціями, які створюють щось на кшталт рамки до неї. Оточуючи текстову інформацію, малюнки значно збагачують візуальний ряд задачки, роблять її більш цікавою та наглядною. Завдяки цьому дитина зберігає інтерес до виконання вправи, переміщаючись з рівня на рівень. Під задачкою та малюнком є кілька варіантів прикладів множення. Учень обирає той, де множники співпадають з числами, вказаними в умовах. Дитина має порівняти текст задачки з прикладом, зрозуміти їхній взаємозвʼязок, після чого звернути увагу на добуток, який теж подається у даних варіантах. Зробивши свій вибір, дитина проходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.6
Задачі на множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися