Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Периметр – це сума величини сторін геометричної фігури. Це поняття є дуже важливим і, по суті, теж базовим, адже у майбутньому учню доведеться немало працювати саме з ним. Але щоб дитина навчилась краще знаходити периметр, робила це впевнено і швидко, необхідно використовувати різний формат вправ, присвячених цьому. Дана вправа має формат задачки. На екрані перед учнем міститься зображення геометричної фігури, кожна сторона якої підписана, тож їхня довжина відома. Під цим малюнком є кілька варіантів того, який периметр у цієї фігури. Учень виконує дію додавання її сторін і обирає той варіант, що співпадає з його результатом. Коли дитина це робить, починається новий рівень, де фігура буде іншою, так само як і довжина сторін. Кожен етап супроводжується образом додаткового персонажа. Він не грає ролі у виконанні вправи, але додає їй ігрового елементу, адже завдяки цьому персонажу є ефект присутності, окрім дитини, ще когось. Учень підсвідомо сприймає свою роботу з фігурою як певного роду діалог, краще старається, краще запамʼятовує матеріал. Це досягається завдяки тому, що всі малюнки якісні та вельми деталізовані.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.2
Задачі на периметр
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися