Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Окрім прикладів, які досить стисло подають математичну інформацію за допомогою цифр, ще один дуже розповсюджений спосіб тренування знань з цієї дисципліни – це задачки. Кожна задачка має певний, хоча й дуже простий сюжет, бо викладає умови, де фігурують числа. Вони, ці числа, в свою чергу передають кількість предметів. У ході виконання цього завдання дитина буде вирішувати задачки, де треба виконати дію віднімання. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься нова така задача. Вона дуже проста: в ній описано лише про наявність у того чи іншого персонажа певної кількості предметів, після чого говориться про те, що частина цих обʼєктів з тої чи іншої причини зникла. Таким чином наявна дія віднімання. Дитина читає умови задачки, після чого дає відповідь на питання про те, скільки обʼєктів залишилось. Для цього дитина від початкової кількості обʼєктів віднімає число зниклих. Хоча цифри і є у формулюванні задачки, дитина відповідає не вводячи ці символи, а іншим способом. Під ілюстрацією, на які змальовано персонажа та початкову кількість предметів є зображення цих обʼєктів у ряд. Вони напівпрозорі, тож учень, натискаючи на них і роблячи таким чином кольоровими, відповідає на питання кількості предметів, яка залишилась у результаті. Після цього учень проходить на новий етап, де буде нова задачка і інші ілюстрації.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.9
Задачі на віднімання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися