Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконання вправ, які мають формат задач, є досить важливим для всебічного розвитку математичних здібностей дитини. Справа в тому, що звичайні цифрові приклади подають лише досить суху інформацію, яка має суто символічний сенс, зашифрований у знаках. Тоді як задачка, навіть коротка, розповідає певний сюжет, який так чи інакше повʼязаний з математикою і життям. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати задачки і при цьому перекладати мову тексту на мову цифр. На екрані перед учнем міститься текстова задача. Учень читає її та вивчає сюжет, згідно з яким початкова кількість певних предметів зменшилась на те чи інше число. Під вправою міститься кілька прикладів типового цифрового формату. Учень обирає серед них такий, який співпадає до умов, викладених у задачці. Важливо, що у прикладах вже є відповіді, тож учню буде досить легко запамʼятати їх. Коли дитина обирає приклад, який вважає правильним, то проходить на наступний етап. Там буде інша задачка та нові приклади, але завжди зменшуване і відʼємник будуть у межах першої сотні. Також істотним плюсом цього завдання є наявність ілюстрацій, які повʼязані за своїм сюжетом з задачкою. Малюнки на кожному рівні, звісно, також інші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.9
Задачі на віднімання до 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися