Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Задачі – це ще один з найпопулярніших форматів математичних вправ. Задачі більш цікаві для дитини, бо описують певну ситуацію, для вирішення якої необхідні математичні знання та навички. Завдяки цьому математика з сухої та беззмістовної науки стає чимось дійсно цікавим і корисним для опису навколишнього світу і тих процесів, що в ньому відбуваються. На екрані перед учнем міститься текст такої задачки. У ньому вказані трицифрові числа. Одне грає роль зменшуваного, бо описує початкову кількість певних обʼєктів, тоді як інше – це відʼємник, бо називає кількість предметів, яку тим чи іншим чином забрали. Завдання полягає у тому, щоб записати, скільки обʼєктів залишилося. Під текстом задачки міститься ілюстрація. На ній у приємному стилі зображено те, про що йде мова у тексті задачі. Наприклад, тваринка або квіти – варіантів багато, адже з кожним етапом змінюється не тільки числове наповнення, а й текст задачки, її сюжет та, звісно, малюнок. Важливо, що ілюстрація якісна і разом з тим яскрава та виконана у приємному стилі, що оптимально підходить для сприйняття дитиною. Під малюнком міститься шаблон приклад з відніманням, куди треба ввести числа, вказані у завданні. Учню слід бути уважним, щоб не переплутати зменшуване з відʼємником. Виконавши дію віднімання та ввівши різницю, дитина переходить на новий етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.4
Задачі на віднімання трицифрових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися