Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Всі ситуації, у яких необхідне практичне вміння працювати з грошима, є чисто життєвими. Тому вміння рахувати гроші – це лише половина роботи. Насправді набагато важливіше, коли учень знає, як саме ними розпоряджатися в тій чи іншій ситуації. Відтак не формат приклада, а формат задачки є оптимальним для тренування навичок роботи з грошима. Адже задачка має певний сюжет, історію, згідно з якою дитині необхідно виконати ті чи інші дії з грошима. Причому які саме дії, не вказано конкретно. В умовах нема знаків «плюс» чи «мінус». Сама ситуація дає зрозуміти, гроші треба додавати чи віднімати. У ході виконання цього завдання дитина зіштовхнеться з такою задачкою, новою на кожному етапі вправи. У ній описана ситуація, коли дві суми грошей у копійках сумуються, або віднімаються. Під задачкою міститься порожня клітинка, куди треба вписати кінцевий результат описаних дій. Тобто учень не має готових умов приклада, він має сам зрозуміти, що треба робити з копійками, а після обчислень, які треба зробити «в голові» залишається лише ввести у цю клітинку відповідь. Після цього учень переходить на наступний етап завдання, де буде інша задачка. Кожна така задача супроводжується ілюстраціями, сюжетно повʼязанимиз умовами. Вони мають зробити виконання вправи більш цікавим для учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.7
Задачі з копійками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися