Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Зазвичай задачки використовуються як спосіб довести, що математика може бути цікавою і отримані знання використовуються у життєвих ситуаціях. Але у випадку з темою грошей ситуація дещо інакша. Гроші – суто прикладна тематика, тому всі знання та вміння, повʼязані з підрахунком і лічбою, котрі можуть знадобитись у роботі з грошима, необхідні більше ніж для тренування тих чи інших навичок. Вони потрібні, аби дитина з самого юного віку звикла впевнено і, що важливіше, без помилок працювати з грошима. Саме тому незабаром після завдання, яке містить текстові задачки з використанням копійок, йде завдання, де також у цьому форматі дитина тренується працювати з купюрами. На екрані перед учнем міститься сюжетна задачка, котра розповідає коротеньку, але логічну історію, в якій йде мова про певну суму грошей. Важливо, що згідно з простим сюжетом вправи ця сума змінюється – збільшується або зменшується через ті чи інші правдоподібні причини, наприклад, покупку чогось за певну ціну. Учень аналізує умови задачки, після чого виконує «в голові» потрібні дії та вводить у порожню клітинку число, яке вважає правильною відповіддю на питання, поставлене у задачці. Після цього починається новий етап з новою задачкою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.11
Задачі з лічбою гривень
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися