Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Приналежність обʼємної фігури до того чи іншого виду визначається кількістю та співвідношенням її ребер та вершин, так само, як кількість та співвідношення сторін і кутів визначають характеристики фігури двовимірної. У ході виконання цього завдання дитина навчиться з-поміж ряду фігур знаходити і виділяти зайву, тобто таку, яка належить до іншого виду. На екрані перед учнем міститься цілий набір обʼємних фігур – на кожному етапі новий. Всі вони відрізняються за кольором, але абсолютна більшість належать до одного виду. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти ту фігуру, яка виділяється серед інших. Той факт, що всі вони виконані у різних кольорах, грає роль не тільки інструменту візуального збагачення картинки, а й у значній мірі ускладнює виконання вправи, оскільки стимулює більшу концентрацію учня. Крім того, завдяки цьому дитина ще краще розуміє, що саме ребра і вершини, а не колір чи розмір, визначають вид фігури. Коли учень дає відповідь, виділяючи ту з них, яка є зайвою, він проходить від одного етапу до іншого. Окрім, власне, фігур, на кожному етапі буде й новий додатковий персонаж, присутність якого додає вправі ігрового елементу, що дуже важливо для збереження інтересу до завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.5
Зайва фігура
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися