Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри – це універсальні графічні символи, що передають числа на письмі. Одними з головних переваг їх використання в тому, що вони можуть бути використані для позначення числа будь-яких обʼєктів. Крім того, вони досить компактні та зручні у використанні. У ході виконання цього завдання дитина навчиться на базы малюнка, який містить у собі дію додавання, створювати цифровий приклад. На екрані перед учнем дві групи предметів, між якими міститься знак «плюс», який і означає дію додавання. Учень підраховує кількість обʼєктів в обох групах. Під малюнком міститься схема цифрового приклада: дві порожні клітинки для доданків, після яких міститься знак рівності, а далі – порожня клітинка, де треба вказати суму. Отже, учень записує у відповідні клітинки цифри, які відповідають кількості зображених у групах обʼєктів. Після чого дитина має порахувати суму, виконавши таким чином дію додавання. Число, яке вийде у результаті, треба вписати у відповідну клітинку. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап завдання, де на екрані будуть інші малюнки в обох групах предметів. Таким чином механіка виконання вправи однакова, але завдяки різноманіттю якісних та яскравих ілюстрацій вдається зберегти цікавість учня до виконання цього завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.8
Записуємо приклад за картинками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися