Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри – це символи, інструмент для зображення певної кількості обʼєктів, який робить не обовʼязковим зображення цим самих обʼєктів. Вони дуже зручні, але при цьому залишаються умовними позначеннями. Учень, щоб ефективно працювати з ними у майбутньому, має памʼятати про це та вміти «перекладати» з мови зображень на мову цифр. Цим дитина і займеться у ході виконання даного завдання. На екрані перед учнем міститься картинка. На кожному етапі завдання вон різна. Змінюються як самі зображені предмети, так і їхня кількість. Незмінним залишається те, що їхнє зображення має форму прикладу: воно поділене на дві групи різної кількості, а між ними знаходиться знак, що позначає певну математичну дію, наприклад, знак «плюс» означає додавання. Під малюнком міститься схема прикладу з цією дією, де кожен елемент має своє місце – пусту клітинку. Завдання, що ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб порахувати кількість обʼєктів у кожній групі, ввести відповідне цифрове значення до клітинок і після цього виконати описану дію. Далі залишається тільки ввести у останній квадратик число, що є результатом та відповіддю прикладу. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап. Різноманіття обʼєктів слугує засобом привернення уваги дитини та збереження її цікавості до вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.7
Записуємо приклад за малюнком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися