Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

За допомогою звичних слів української мови можна описати математичні дії так само ефективно і докладно, як це роблять цифри. Адже кожне число і кожен символ мають свою назву, залишається тільки дізнатись значення термінів. У ході виконання даної вправи учень тренуватиметься визначати, який з цифрових прикладів підходить до виразу, що був записаний словами. На екрані перед дитиною міститься саме такий вираз. Важливо, що йде мова саме про закінчений приклад, а не про окремі числа. У виразі йдеться про дію, а також її результат. Під ним є «контур» цього виразу – кілька порожніх клітин, в які треба вписати належні цифри, а між ними знаходяться символи, що передають дію. Таким чином учню доведеться тільки поставити на свої місця цифри. Але роблячи такий своєрідний переклад з мови слів на мову цифр, дитина обовʼязково звертає увагу на, власне, виконання тої чи іншої дії. Таким чином завдяки цій вправі дитина тренується у додаванні чи відніманні і водночас разом з цим вчиться краще орієнтуватись у числівниках і цифрах як їхніх еквівалентах. Коли дитина вводить на свої місця потрібні символи, то проходить на новий етап, де буде інший вираз, хоча механіка виконання вправи залишається такою ж самою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.4
Записуємо вирази числами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися