Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли учень освоїв основи додавання та віднімання, важливо дати йому можливість працювати з числами та арифметичними діями вільно. Для цього необхідно розвинути математичне мислення, логіку, аналітичні здібності та, головне, розуміння того, як числа взаємодіють між собою. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиме ці корисні навички за допомогою роботи з закономірностями. На екрані перед дитиною міститься таблиця. Вона вже закінчена – своє число є в кожній клітинці. При цьому числа зовсім не обовʼязково розташовані у звичайній послідовності зростання або спадання – замість цього числа в обох стовпчиках повʼязані за іншою закономірністю. Згідно з умовами завдання числа з першої колонки змінились і стали числами з другої. У завданні вказано, як саме – шляхом додавання чи віднімання. Дитині залишається тільки обрати число, на яке додали кожне з першого стовпчика (або яке відняли від кожної цифри – в залежності від рівня вправи). Не дарма перша колонка підписана словом «числа», а друга – «результат». Коли учень робить вибір, яке з чисел, представлених під таблицею, використовувалось для того, аби змінити цифри з першого стовпчика на цифри з другого, то проходить на новий етап, де буде інша таблиця, нові варіанти, інше формулювання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.7
Знайди закономірність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися