Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча у школі на уроках математики дитині здебільшого доводиться виконувати завдання, де цифри є головним елементом, для успішного й ефективного використання математичних навичок учню слід навчитись знаходити числові символи у оточуючих предметах. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед дитиною міститься малюнок. Він досить рівноелементний. Є багате деталями тло, кілька обʼєктів на передньому плані, що розташовані на різній висоті та дистанції відносно одне одного. На деяких з них намальовано цифри. Учень має знайти їх. Під малюнком міститься кілька математичних прикладів. Учень, аналізуючи зображення та порівнюючи варіанти прикладів з цифрами, що є на малюнку, має обрати той вираз, елементи якого повторюють цифри з ілюстрації. Коли учень це робить, то проходить на новий етап, де треба виконати дії аналогічного характеру, але ілюстрація буде вже зовсім інша, як і цифри, а також варіанти виразів. Важливо, що всі приклади містять дію додавання, і кожен вказує не тільки доданки, а й суму. Отже, вивчаючи зображення, учень також тренується у додаванні. Шукати суму не доведеться – вона вже вказана, тож дитині залишається просто запамʼятати її.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.15
Знаходимо приклади за картинками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися