Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

До одного й того ж результату можуть призвести різні математичні дії. Скажімо, при відніманні пʼяти від семи результат буде такий самий, як і при відніманні шести від восьми – адже у другому прикладі обидві частини на одиницю більші, тож різниця (число «два») однакова в обох випадках. На екрані учень бачить математичний вираз із дією віднімання. Учень має виконати його і ввести у порожню клітинку після знаку «дорівнює» правильне число. Але є ще другий етап вправи, де треба вибрати з-поміж кількох варіантів прикладів, що знаходяться під першим, один, результат якого співпадає з відповіддю на перший. Після того, як учень введе відповідь і обере приклад знизу, виконання вправи продовжиться: з’явиться новий приклад на білому полі, а також інші варіанти відповідників. Впродовж всього завдання учня будуть супроводжувати різні казкові персонажі, які надають вправі ігрового аспекту.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.10
Зрівнюємо приклади
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися