Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа складається з низки різноманітних за змістом етапів, але суть завдання незмінна. Перед учнем на екрані кілька малюнків, на яких зображені різні предмети оточуючого світу. Це можуть бути автобуси, повітряні кульки тощо. Дитина має вибрати серед цих обʼєктів той, який нагадує певну геометричну фігуру. При наданні вірної відповіді, дитина переходить на наступний етап вправи, на якому вже інші малюнки і вибрати серед зображених предметів потрібно той, який нагадує нову геометричну фігуру. Таким чином йде повторення вивченого раніше матеріалу. Якщо учень помиляється, то бачить правильну відповідь під малюнком і також проходить до наступного етапу. Всі малюнки в одному рядку дуже відрізняються один від одного, і тільки один з них дійсно подібний до фігури у завданні, тож дитині не надто складно. Разом з тим ця вправа розвиває асоціативне мислення та вміння порівнювати, а також – увагу до деталей. За допомогою виконання цього завдання дитина зрозуміє розповсюдженість геометричних форм.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.6
Асоціації форм
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися