Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Для вірного визначення відстані між предметами у навколишньому просторі потрібно мати точку підрахунку, тобто обʼєкт, який служитиме орієнтиром. На екрані учень бачить кілька предметів, один з котрих знаходиться в центрі. Він і є такою своєрідною точкою відліку, бо суть завдання полягає у тому, щоб визначити, які з інших предметів, зображених на екрані, до нього ближчі, або дальші. При цьому всі ці предмети можуть бути зовсім різних розмірів та форми. Але єдиний критерій вибору для учня – це тільки відстань до того обʼєкту, який вказаний у завданні. І якщо учень робить правильний вибір, то відразу проходить до наступного рівня: всі ілюстрації та їхнє положення на екрані змінюються, тож вибирати треба серед інших предметів. А у випадку, якщо дитина допускає помилку, то під хибним варіантом зʼявиться вірний, після чого учень теж продовжить виконувати вправу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.5
Близько чи далеко
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися