Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані перед учнем зображений набір з кількох фігур. Дитина має порівняти їх між собою та вибрати дві однакові за формою. Особливість цієї вправи в тому, що саме форма є єдиним критерієм вибору. Тож дитина має керуватись тільки ним, бо, скажімо, однакові за формою предмети навмисно різні за кольором. Це було зроблено для того, щоб учень вмів відкидати неактуальні для конкретного завдання критерії порівняння і керувався тільки потрібними. Таким чином тренується увага і спостережливість. Коли дитина знаходить правильну відповідь, зʼявляється новий набір предметів, але суть завдання незмінна. Якщо ж учень помиляється, то вірний варіант зʼявляється під завданням, але дитина все рівно продовжує вправу і переходить до наступного етапу, тож вона має змогу відразу використати досвід помилки і перетворити його на щось корисне.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.5
Однакові фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися