Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані перед учнем ряд геометричних фігур. Дитина має підрахувати, скільки їх на екрані зображено, після чого мішкою вибрати правильний варіант кількості з перелічених під картинкою. Ця вправа є досить простою, але вона змушує використовувати математичні знання комплексно. По-перше, дитина закріплює знання порядку чисел при лічбі. По-друге, вона пригадує геометричні фігури. Кожна відповідь переносить учня на новий етап, на якому змінюється зображення на картинці, тож за всю вправу доведеться згадати ледве не всі вивчені геометричні форми. І по-третє, дитина має вибирати варіант з кількох цифр, які написані під завданням, таким чином закріплюючи в памʼяті вигляд цифр та їхнє значення. І навіть якщо дитина помилиться, то все рівно пройде до наступного етапу, але перед цим під її хибною відповіддю зʼявиться вірний варіант.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.5
Рахуємо різні форми до 3
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися