Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Обʼємні геометричні фігури відрізняються від пласких не тільки наявністю третього виміру і глибини, а й тим, що не всі сторони і кути такої фігури дитина може бачити. Але знайомлячись з ними у ході виконання цієї вправи, учень здобуває знання про їхні особливості (наприклад, з яких двомірних фігур складаються кожна з них) і вчиться відрізняти їх одну від іншої. Ознайомившись з фігурами на екрані, учень має виділити з групи зображених обʼємних фігур ту, яка задана для конкретного етапу вправи. Це може бути або куб, або піраміда, або циліндр. Якщо дитина дає вірну відповідь, то на наступному етапі потрібно буде знайти вже іншу з цих трьох фігур у рядку. У випадку помилки, вірна відповідь зʼявиться під завданням, а учень все рівно продовжить виконання вправи. Хоча обʼємні геометричні фігури вважаються більш складними для сприйняття дитиною, циліндр, куб та піраміда суттєво відрізняються між собою, тож дитині буде і цікавіше, і легше шукати їхні зображення, водночас вивчаючи інші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.3
Вчимо куб, піраміду і циліндр
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися