Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

На екрані учень бачить кілька намальованих обʼєктів. Деякі з них знаходяться в середині інших, а деякі – просто на фоні поля екрану. Ті обʼєкти, в середині яких знаходяться предмети, є напівпрозорими (наприклад, акваріум), тож всі предмети добре видно. Задача, яка поставлена перед дитиною, полягає в тому, щоб визначити, які предмети містяться всередині тої чи іншої ємкості, а які – ні. Якщо дитина дає вірну відповідь, то зображення на екрані змінюється, і аналізувати треба інші обʼєкти в ємності (яка теж змінюється), або поза нею. На кожному етапі змінюється і завдання: на одному треба виділити тільки ті предмети, які всередині іншого, а в іншому – навпаки. У випадку помилки учень бачить вірну відповідь, яка зʼявляється на екрані, після чого теж продовжує виконання завдання. Ця вправа важлива для поліпшення вмінь, повʼязаних з орієнтацією в просторі. Також вона допомагає розвинути логічне мислення та аналітичні здібності.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.3
Всередині або зовні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися