Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Поняття симетрії дуже важливе для використання у буденному житті. Багато навичок та вмінь так чи інакше стосуються цього поняття. Мета цієї вправи – закріпити у свідомості дитини розуміння поняття симетрії та дати їй можливість користуватись ним. На екрані перед учнем ряд фігур, над яким зображена одна окрема фігура. З ряду, що йде нижче, треба вибрати ту єдину, яка буде симетрична верхній фігурі. Дитина робить вибір самотужки. Якщо вона дає вірну відповідь, то переходить до наступного етапу вправи, на якому всі фігури, як верхня, так і нижні, вже інші. Оскільки на кожному етапі представлені нові фігури, дитина за допомогою цієї вправи усвідомлює універсальність поняття симетрії, а також вчиться по-різному підбирати фігури одну до одної за цим поняттям. Якщо ж дитина робить помилку у ході виконання вправи, то правильний варіант зʼявляється під картинкою із завданням, після чого вправа продовжується.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.7
Введення в симетрію
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися