Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Перед дитиною на екрані зображені предмети. Це звірі або інші малюнки. Учень має за допомогою мишки вибрати той обʼєкт з двох, який знаходиться вище або нижче. Ця вправа розвиває не тільки навички аналізувати та сприймати положення речей у просторі, а й вміння зберігати увагу. Коли дитина дає відповідь, то переходить на наступний етап вправи, на якому змінюється не тільки картинка, а й, інколи, критерій вибору. Тобто якщо на минулому етапі треба було вибрати той обʼєкт, що знаходився зверху, то в наступному, можливо, потрібно буде вже обирати той, що знизу. Навіть якщо дитина помилиться, вона все рівно продовжить виконання вправи, просто під невірною відповіддю зʼявиться правильний варіант, щоб малюк міг вчитись на своїх помилках та відразу закріпив нові знання на наступному етапі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.1
Зверху чи знизу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися