Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Число «десять» є особливим етапом, бо воно означає перехід від першої десятки до другої. Тому у свідомості дитини повинні закарбуватися всі комбінації чисел, які дають у сумі «десять» . Дана вправа робить акцент саме на закріпленні у памʼяті дитини цих комбінацій. На екрані перед собою учень бачить звичайний числовий ряд. Його елементи не мають якоїсь послідовності й  відношення одне до одного, яке було б позначене тим чи іншим знаком. Просто ряд чисел. Але завдання, яке ставиться перед дитиною (і яке чітко сформульоване зверху) полягає у тому, щоб знайти серед цих чисел такі, що в сумі дають «десять» . Коли учень обирає та виділяє ці цифри, то переходить на наступний етап завдання, де бачить новий числовий ряд. Спочатку учень буде обирати доданки повільно, але з кожним етапом комбінації цифр будуть запамʼятовуватись краще, ростиме і швидкість виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.19
Додавання чисел, які в сумі дають 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися