Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина від роботи з одноцифровими числами переходить до двоцифрових, то важливо зробити наголос на розумінні взаємодії десятків і одиниць. Цьому й присвячено цю вправу. На екрані дитина бачить числовий ряд. Цифри зображені без математичних знаків, які б вказували на будь-які відносини між ними. Але серед них є два числа, які в сумі дають «двадцять». Знайти їх – ось мета дитини. Важливо, що завдяки цій вправі учень не просто вчиться краще працювати з двоцифровими числами, а й починає розуміти, як складаються математичні вирази. Адже, маючи суму (завжди «двадцять»), дитина по суті має знайти доданки, самостійно створивши числову рівність. Коли учень це робить і виділяє два числа, то переходить на наступний етап, навіть якщо помилиться. Важливий нюанс вправи: цифру «двадцять» може утворити тільки комбінація одноцифрового числа і двоцифрового, адже жодна пара одноцифрових чисел не дають достатньої суми, тоді як будь-яка пара двоцифрових дають суму надто велику. Користуючись цією підказкою, дитина буде виконувати вправу швидше.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.20
Додавання чисел, які в сумі дають 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися