Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Згідно з даними психологів, учні молодшої школи найкраще запамʼятовують те, що чимось виділяється із загального ряду. Це цілком стосується і математичних величин. Додавання однакових чисел відрізняється від інших типів цієї дії, тож діти звертають на такі випадки особливу увагу. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані учень бачить простий математичний приклад: два доданки, між якими є знак «плюс» і знак «дорівнює», по іншу сторону якого знаходиться порожня клітинка, яку треба заповнити числом, що є сумою цих доданків. Завдання, яке ставиться перед дитиною, просте – знайти цю суму. Але особливість вправи полягає у тому, що доданки однакові. Коли учень знаходить суму цих чисел, він краще запамʼятовує результат і більше його не забуде. В майбутньому такі приклади будуть вирішуватись автоматично, дуже швидко. Це і є мета даної вправи. Коли учень вводить суму у потрібну клітинку, то переходить на наступний етап, де бачить нову пару однакових доданків. Чим швидше дитина знайде правильну відповідь, тим краще. Це завдання є першим кроком до теми, з якою дитина познайомиться в майбутньому: множення на два (яким і є додавання однакових чисел).

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.21
Додавання однакових чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися