Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Додавання у стовпчик є зручним форматом зображення цієї математичної дії. Але особливо воно є корисним, коли треба додавати між собою двоцифрові числа, де обидва доданки мають як одиниці, так і десятки. Найголовніше, що має затямити дитина, це те, що десятки додаються до десятків, а одиниці – до одиниць. Одиниці можуть вплинути на кількість десятків тільки тоді, коли їхня сума більша від дев'яти. В такому разі до суми десятків додається ще одиниця. Головна мета додавання у стовпчик – зробити цей процес простішим для розуміння дитини. Коли учень знаходить суму двох доданків і вводить її у спеціальне поле, то проходить далі, до наступного етапу. Якщо ж помилиться – все одно продовжує виконання вправи, просто спочатку побачить правильний варіант. Рухаючись між етапами, дитина все краще буде розуміти взаємодію одиниць і десятків, тож швидкість додавання зростатиме. Завдяки цьому в майбутньому учень зможе вирішувати такі приклади практично не задумуючись, автоматично. Хоча вправа має мінімальне оформлення, усміхнені дітлахи спонукають виконати додавання якнайскоріше, що перетворює завдання у гру на час.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.18
Додавання в стовпчик (двоцифрові числа)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися