Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина засвоїть те, як використовувати приклад закінченого математичного виразу для вирішення іншого прикладу, збільшується числовий проміжок, з яким учню доведеться працювати. У ході виконання цієї вправи учень буде виконувати швидке додавання в межах першої десятки. На екрані є два числові вирази. Перший є закінченою рівністю, яка містить додавання, а от для другого виразу треба знайти суму двох доданків. Важливо, що перший доданок в обох прикладах однаковий, тому дитині просто треба порівняти між собою два вирази, що зробить виконання додавання більш швидким. Коли учень вводить число, яке він вважає правильною сумою, у порожнє поле після знака «дорівнює» у нижньому прикладі, він потрапляє на наступний етап вправи, де має виконати аналогічну дію, хоча вже з іншими прикладами. Числа змінюються, але механіка виконання вправи залишається такою ж. Дитина з кожним етапом вирішує приклад все швидше, а помилки (які не заважають рухатись між рівнями завдання) трапляються все рідше. Хоча завдання має мінімальне графічне оформлення, цифри мають приємні округлі форми і кумедних песиків-персонажів, що зробить виконання завдання більш цікавим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.12
Додавання за прикладом у межах 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися