Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує тренувати навички швидкісного додавання. На екрані учень бачить два математичні приклади, один з яких вже є вирішеним. Обидва вони містять дію додавання. Користуючись прикладом, який знаходить зверху, учень має знайти суму двох доданків з прикладу нижче, а потім ввести цю цифру у порожнє поле, яке є після знаку «дорівнює». Коли дитина це робить, то переходить на наступний рівень вправи, причому неважливо, чи правильну відповідь вона дала, – завдання не припиниться, і у випадку помилки учень зможе виправитися. Важливо, що числа, з якими доводиться працювати дитині у ході виконання цього завдання, значно більші, ніж в попередніх вправах. Тепер вони в межах першої сотні. Але оскільки правила додавання є універсальними, то зрозумівши загальну механіку виконання швидкого додавання, дитина зможе виконувати цю операцію з десятками так само впевнено, як і з одиницями. Чим швидше дитина знаходить правильну відповідь, тим краще, хоча жодних часових рамок немає.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.15
Додавання за прикладом у межах 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися