Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа відкриває комплекс завдань, який присвячено розвитку вміння дитини швидко додавати числа. Для того, щоб учень навчився якнайшвидше додавати числа і не припускався помилок, на різних етапах цього завдання учню доведеться використовувати правила додавання тільки в межах першої пʼятірки. На екрані учень бачить два математичні вирази, які містять додавання. Один з них, який знаходиться вище, є вже закінченим, адже всі його складові частини відомі. А от для другого учню треба знайти суму. Зробити це і правильно, і швидко – головне задання дитини. Вираз, який знаходиться вище, використовується як взірець для того, щоб учень швидше згадав числову пряму і знайшов суму двох доданків для другого виразу. Коли учень введе суму у спеціальне порожнє поле після знаку рівності, він переходить на наступний рівень, де бачить аналогічну задачу: два числових вирази, в другому з яких треба знайти суму. Важливо, що перший з двох доданків в обох прикладах – однаковий, тож учню буде легко їх порівняти і використати перший як основу для вирішення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.11
Додавання за прикладом у межах 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися