Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина засвоїла правила швидкого додавання у межах двадцяти, вправа ускладнюється. У ході виконання цього завдання дитина буде зіштовхуватись із числами у межах 50, тренуючи вміння швидко додавати. На екрані учень бачить два математичні приклади, які повʼязані так само, як і числові вирази попередніх вправ цього комплексу завдань: один з прикладів вже завершений і представляє собою повну числову рівність, а от другий – ні, для нього учень і має знайти суму. Дитина має використовувати перший приклад як основу для пошуку суми у другому. Коли учень знаходить правильну відповідь, то вводить числовий результат у порожню клітинку після знаку рівності. Після цього проходить далі, до наступного етапу завдання, де бачить перед собою вже іншу пару математичних виразів, що містять додавання. З кожним етапом учень стає все більш впевненим у пошуку суми, робить це швидше. Але навіть якщо помилиться, завдання не обірветься, і, побачивши правильний варіант, дитина продовжить виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.14
Додавання за прикладом у межах 50
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися