Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа входить до комплексу завдань, які тренують навички дитини з додавання та віднімання. Але особливість її в тому, що задля підвищення цікавості учня до математики структура вправи більше схожа на гру. На екрані дитина бачить перед собою футбольні ворота. Сам учень грає роль нападника, який має забити гол. Є і голкіпер. Для виконання вправи необхідні знання з математики. Перед собою дитина бачить три мʼячі, але у ворота попаде тільки один з них. На сітці воріт є математичний приклад, один елемент якого пропущено. А на мʼячах нанесено цифри. Одна з них відповідає пропущеному  елементу цього математичного виразу. Учень має обрати відповідний мʼяч – і гол забито. Але навіть якщо учень припуститься помилки, то вправа все одно продовжується: зʼявляються нові цифри на мʼячах і приклад на воротах, звісно, змінюється. При цьому в залежності від конкретного етапу може виникнути потреба знайти і зменшуване, і відʼємник – будь-який елемент прикладу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.1
Гра "Футбол"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися