Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тривимірні фігури відрізняються від двовимірних наявністю ще однієї сторони, що позначає глибину і є видимою тільки частково, коли ця фігура зображується на площині, тобто на екрані чи на папері. Щоб позначити, що за видимою стороною знаходиться ще прихована частина фігури, вона у цих ділянках позначається пунктирною лінією. Таким чином на плоскій поверхні вдається показати наявність обʼємного обʼєкту, подібного до звичних дитині предметів, з якими вона кожного дня зустрічається. Ця прикмета допоможе учню відрізнити двовимірні фігури від тривимірних у ході виконання цієї вправи. На кожному етапі дитина бачить ряд фігур, і кожного разу має виділити саме тривимірні за допомогою вказаних вище підказок. І навіть якщо дитина схибить, вона все одно перейде на наступний етап, просто спочатку побачить на екрані правильну відповідь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.1
Об'ємні фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися