Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує тренувати дитину визначати приблизну кількість предметів. Цього разу учень має оцінювати кількість фігур. Це вміння знадобиться учню у повсякденному житті, адже, хоча у школі здебільшого треба визначити точну кількість предметів чи чисел, в житті часто виникають ситуації, коли треба швидко оцінити кількість чого-небудь, хай навіть і приблизно. На екрані перед дитиною міститься зображення геометричних фігур, яке може коливатись в межах першої сотні в залежності від етапу вправи. Дитина бачить також і варіанти відповіді на питання про приблизну кількість цих фігур під малюнком, тож завдання полягає у тому, щоб якнайскоріше вибрати з-поміж них той, що вважається правильним. Коли дитина це робить, то переходить на наступний етап, де бачить інші фігури у іншій кількості. Важливо, що для кращого та швидшого підрахунку фігури на кожному з етапів  розбиті по групах, тож учню буде простіше правильно визначити приблизну кількість обʼєктів. І навіть якщо дитина помилиться, то все рівно почнеться наступний етап, просто спочатку правильний варіант відповіді зʼявиться під хибним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.2
Оцінка кількості фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися