Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння приблизно оцінити кількість предметів є досить корисним у повсякденному житті, адже не завжди виникає необхідність знайти точну кількість тих чи інших обʼєктів. За допомогою цієї вправи дитина вчиться цьому вмінню, при чому це відбувається завдяки роботі над темою, якою захоплюються більшість дітей – планети та зірки. На екрані дитина бачить ілюстрацію, яка чимось схожа на астрономічну енциклопедію, хоча стилістично більше нагадує малюнок з дитячої казки. На ній зображено кілька планет, зірки, космічний корабель. Завдання дитини полягає у тому, щоб якомога швидше визначити кількість предметів, що зображені на екрані, але не рахуючи їх, а лише приблизно оцінивши їхню кількість. Під малюнком дитина бачить кілька варіантів того, скільки планет на екрані, наприклад, «приблизно 10» чи «приблизно 40». Учень має вибрати правильний, на його думку, варіант. Після цього дитина переходить на наступний етап, де бачить аналогічний малюнок, тільки планет вже інша кількість і зображені вони у іншій послідовності. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.1
Оцінка кількості планет
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися