Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математичний вираз, який ставить перед дитиною завдання порівняти два числа, є одним із найрозповсюдженіших у навчальній програми будь-якої школи. Але ця вправа, тренуючи дане вміння, відходить від звичного формату зображення цього виразу і додає сюжетні елементи у структуру завдання. На екрані дитина бачить персонажа, який має зробити певний вибір: звірятко, що не може вибрати, на яке крісло всістися. На кожному з крісел є цифра. Учень порівнює, яке з чисел більше, а яке – менше. Після цього, згідно з критерієм, який подано у завданні, що знаходиться зверху над малюнком, робить свій вибір. Коли дитина переносить персонажа, то переходить на наступний етап вправи, де побачить вже іншого героя та нові умови для вибору. Окрім того, якщо на попередньому етапі треба було, наприклад, обрати предмет з меншим числом, то на новому доведеться шукати більше з двох. Сюжетна складова робить цю вправу цікавою та захоплюючою грою. Всі персонажі та предмети яскраво намальовані та приємні для ока дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.3
Порівняння двох чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися