Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Порозрядне віднімання є досить складним процесом для сприйняття дитиною, але такі вправи є важливими для розвитку і тренування всіх тих вмінь, які вже засвоїла дитина. На екрані учень бачить два великих приклади. Перший є зразком, вивчаючи який учень має зрозуміти, що йому робити з другим. Учень бачить, що деякі числа подаються звичним чином, тоді як інші – в дужках. Саме завдяки цьому завданню дитина краще засвоює, що математичну дію, яка є у дужках, треба виконувати в першу чергу. І після цього, коли відомі всі складові частини прикладу, він стає готовою і правильною рівністю. Але приклад, який зображено нижче на екрані є неповним – у ньому бракує складових частин. Дитина має поетапно обчислити, які цифри мають бути вказані у дужках, щоб результат математичної дії був саме таким, як зазначено на екрані. Для цього на свої місця треба перемістити фішки з цифрами. Важливо, щоб ці фішки потрапили саме на свої позиції. Після цього учень переходить на наступний рівень вправи, де бачить нову пару прикладів і має виконати аналогічну дію, але вже з новими числами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.7
Порозрядне віднімання чисел у межах 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися