Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Пошук чисел, віднімання яких дає різницю, що дорівнює десятці, є досить простим завдяки вигляду цифр. Справа в тому, що коли додається або віднімається десятка, зважати доводиться тільки на першу цифру (яка, власне, і позначає десятки), тоді як друга (що позначає одиниці) залишається незмінною. На екрані перед дитиною числовий ряд. Між його елементами немає жодних додаткових знаків – просто цифри. У завданні вказано, що треба серед них знайти зменшуване і відʼємник, які у результаті дають десятку. Коли учень виконує цю вправу, обравши і зменшуване, і відʼємник, він переходить на наступний етап завдання, де бачить вже новий ряд чисел, а завдання залишається без змін. Таким чином, осягнувши, як виконувати цю вправу, учень буде з кожним етапом робити це швидше і впевненіше, що і є головною метою завдання. Окрім того, щоб розвинути навички швидкісного рахування, ця вправа також має на меті розвиток уваги у дитини.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.19
Віднімання чисел, які в різниці дають 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися