Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У цьому завданні складність виконання вправи, в якій треба виконати дію віднімання, знову зростає – тепер віднімати треба вже досить великі числа, в межах першої сотні. Але завдання не здасться дитині надто складним завдяки ігровому аспекту. На екрані дитина бачить, як бджілка  шукає свій вулик. Завдання, яке постає перед дитиною полягає у тому, щоб допомогти цьому персонажу. Як  знайти потрібний вулик? За допомогою цифр. На бджілці зображено число, тоді як на кожному з вуликів зображено приклад віднімання. Учень має вирахувати різницю в обох прикладах, після чого обрати той вулик, для якого різницею є та цифра, яка є на бджілці. Зробивши це, дитина переходить на наступний етап вправи, де має допомогти іншій бджілці з іншою цифрою дістатись до вулика. Стикаючись з цікавими сюжетами, учень бере участь у грі, але разом з цим на кожному етапі він виконує по дві математичні вправи. Важливо, що навіть у випадку хибного вибору дитина все одно продовжує рух між рівнями і допомагає персонажам.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.6
Віднімання чисел на основі нумерації в межах 100
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися