Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У випадку з роботою над покращенням математичних вмінь необхідно, щоб процес тренування залишався цікавим. Тут велику роль грає ігровий аспект. На екрані дитина бачить насичену деталями ілюстрацію, яка має певний сюжет. Наприклад, їжачок ходить по лісі і збирає грибочки. Малюнок виконаний у стилі ілюстрацій до дитячих книжок: він не перенавантажений зайвими деталями, але є досить яскравим, а всі персонажі – цікаві і приємні. Дитина в ході виконання вправи має допомогти їжачку зібрати гриби, але тваринці потрібен лише один. Щоб його знайти, потрібно використати математику. На кошику зображений приклад віднімання, а на кожному з грибочків – цифра. Дитина вирішує цей приклад, після чого натискає саме на той грибочок, цифра на якому означає результат означеного віднімання. Коли учень робить це, то переходить на наступний етап вправи, де знову треба буде вирішити математичний приклад, щоб допомогти персонажу, але це вже буде нова задачка і новий малюнок.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Віднімання чисел на основі нумерації в межах 20
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися