Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання круглих чисел є дуже простим. Виконуючи цю дію, учень має працювати вже з десятками. Зробити це дуже легко, адже на нуль при виконанні дії віднімання просто не треба звертати увагу. Тим не менш, це нобхідна навичка. Цьому й присвячена дана вправа, яка є чудовим тренажером з даної теми. На екрані учень бачить малюнок, деталізований та яскравий. На малюнку зображено кілька персонажів, яким має допомогти учень за допомогою своїх знань з математики. На екрані ми бачимо курку, яка має зібрати тільки своїх курчат. Допомогти їй вибрати лише своїх треба за допомогою віднімання, адже на курці зображено математичний приклад. А на кожному курчаті – число. Дитина вирішує приклад віднімання і бачить, число на якому з курчат підходить у якості різниці. Обравши правильних пташенят, дитина переходить на наступний етап вправи, де має виконати аналогічну дію, тільки приклад, як і варіанти відповіді, будуть вже іншими, хоча і в межах першої сотні. Оскільки виконання вправи сприймається дитиною як гра, важливо, що вона не припиняється у випадку помилки.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.9
Віднімання круглих чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися