Віднімання круглих чисел є дуже простим. Виконуючи цю дію, учень має працювати вже з десятками. Зробити це дуже легко, адже на нуль при виконанні дії віднімання просто не треба звертати увагу. Тим не менш, це нобхідна навичка. Цьому й присвячена дана вправа, яка є чудовим тренажером з даної теми. На екрані учень бачить малюнок, деталізований та яскравий. На малюнку зображено кілька персонажів, яким має допомогти учень за допомогою своїх знань з математики. На екрані ми бачимо курку, яка має зібрати тільки своїх курчат. Допомогти їй вибрати лише своїх треба за допомогою віднімання, адже на курці зображено математичний приклад. А на кожному курчаті – число. Дитина вирішує приклад віднімання і бачить, число на якому з курчат підходить у якості різниці. Обравши правильних пташенят, дитина переходить на наступний етап вправи, де має виконати аналогічну дію, тільки приклад, як і варіанти відповіді, будуть вже іншими, хоча і в межах першої сотні. Оскільки виконання вправи сприймається дитиною як гра, важливо, що вона не припиняється у випадку помилки.
Учень/учениця: записує і читає числові вирази, що містять дію додавання або віднімання; обчислює значення числового виразу, що містить одну-дві дії; порівнює число та числовий вираз; порівнює два числових вирази.
Учень/учениця: розуміє віднімання як знаходження невідомого доданка. Наприклад, щоб виконати віднімання 10 - 8, потрібно знайти число, яке при додаванні до 8 дорівніє 10.