Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Окрім того, що віднімання у стовпчик є зручним для швидкісного пошуку різниці при роботі з двоцифровим зменшуваним і одноцифровим відʼємником, цей формат стає практично незамінним, коли обидва компоненти прикладу є двоцифровими. Саме тренуванню вміння віднімати двоцифрові числа і присвячено цю вправу. На екрані дитина бачить арифметичний приклад, де і зменшуване, і відʼємник є двоцифровими. Завдання – знайти і ввести різницю. Завдяки тому, що приклад подається у формі стовпчика, дитині простіше виконувати віднімання. Спочатку це робиться з одиницями, а потім – з десятками, а оскільки ці типи чисел знаходяться одне під одним, дитині простіше не заплутатись і все зробити правильно. Коли учень вводить свій варіант відповіді у порожню клітинку під стовпчиком, то переходить на наступний етап вправи, де бачить аналогічний приклад, але вже з новими двоцифровими елементами. Важливо, що, звикнувши до такого вигляду прикладів, дитина поступово почне вирішувати їх  все швидше і швидше, а це вміння стане у нагоді в школі. І навіть у випадку, якщо учень заплутається і помилиться, виконання вправи все одно продовжиться.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.17
Віднімання в стовпчик (двоцифрові числа)
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися